Yhdistykset paikkakunnittain




Autojoukkojen Keski-Pohjanmaan Kilta ry
Eero Muhonen, 0400 681 236, eerom2(ät)hotmail.com

Keski-Pohjanmaan Meripuolustajat ry
Risto Pouttu, 050 553 8128, risto.pouttu(ät)kotinet.com

Keski-Pohjanmaan Reserviupseeripiiri ry
Kari Autio, 0400 448 240, asianajaja.autio(ät)elisanet.fi

Evijärvi

Evijärven Aliupseerit ry
Erkki Latukka e-mail: erkki.latukka(ät)hotmail.com

Haapajärvi

Haapajärven Reserviupseerikerho ry
Timo Karvonen, 040 578 9816, timo.karvonen(ät)haapajarvi.fi

Haapajärven-Reisjärven Reserviläiset ry
Rainer Artismaa, 040 760 5310, puheenjohtaja(ät)haapajarvi-reisjarvi-reservilaiset.fi

Kalajoki

Kalajoen Reserviupseerikerho ry
Sami Salmu, 044 382 4129, sami.o.salmu(ät)gmail.com

Kalajoen Reserviläiset ry
Mika Ojala, 040 834 8859, mojala(ät)gmail.com


Kannus

Kannuksen Reserviupseerikerho
Seppo Ojala puh. 050 521 2192. e-mail: seppo-ojala(ät)suomi24.fi

Kannuksen Reserviläiset ry
Teppo Mäki-Leppilampi, 050 533 0737, chaswarper(ät)gmail.com

Kokkola

Kokkolan Reserviupseerit ry
Jari Myllymäki, 0500 265 147, jari.myllymaki@pohjola.fi


Kokkolan Reserviläiset ry
Christer Eriksson, 040 552 5269, christereriksson100(ät)gmail.com

Kälviä

Kälviän Reserviupseerit ry
Olavi Ruokoja, 0500 561 667, olavi.ruokoja(ät)anvianet.fi

Kälviän Reserviläiset ry
Juha Möttönen, 040 543 3754, juha.mottonen(ät)netikka.fi

Nivala

Nivalan Reserviupseerit ry
Markku Niskala, 040 8400093 markku.niskala(ät)op.fi


Nivalan Aliupseerit ry
Tuomas Suvanto, 040 840 8795, nivalan.reservilaiset(ät)kotinet.com

Perho

Perhon Reserviläiset ry
Teemu Nevalainen puh. 040 518 6459. e-mail: teemu.nevalainen(ät)perho.com

Pietarsaari

Pietarsaaren Seudun Reserviläiset ry
Johan Irjala, 0400 242 014, johan.irjala(ät)gmail.com

Pyhäjärvi

Pyhäjärven Reserviupseerikerho ry
Seppo Ruotoistenmäki, 040 587 0423, rmaki(ät)hotmail.com

Pyhäjärven Reserviläiset ry
Saku Rönkä, 040 572 1822, saku.ronka(ät)gmail.com

Reisjärvi

Reisjärven Reserviupseerikerho ry
Tomi Niskakoski, 044 280 9430, tomi.niskakoski(ät)knk-networks.fi

Sievi

Sievin Reserviupseerikerho ry
Seppo Sarjanoja puh. 08 480 386. e-mail: seppo.sarjanoja(ät)sievi.fi

Sievin Reserviläiset ry
Vilho Nikula, 044 501 5571, vnikula(ät)gmail.com

Toholampi

Toholammin Reserviupseerikerho ry
Reijo Oja puh. 040 593 6689. e-mail: reijo.oja(ät)kotinet.com

Toholammin Aliupseerit ry
Jari Tikkainen, 050 327 7213, jari.tikkanen(ät)proagria.fi

Veteli

Perhonjokilaakson Reserviupseerikerho ry
Erkki Laide, 0400 137 169, erkki.laide(ät)proagria.fi

Vetelin Reservinaliupseerit ry
Aki Palola puh. 040 535 7025. e-mail: lakeri(ät)netti.fi



Vimpeli

Vimpelin Reserviupseerikerho ry
Tuomo Vihriälä puh. 0400 668 419. e-mail: tuomo.vihriala(ät)hotmail.com

Ylivieska

Ylivieskan Reserviläiset ry
Esa Isokoski, 044 4492 510, esa.isokoski(ät)cou.fi

Kalajokilaakson Reserviupseerikerho Ry

Janne Suominen, 040 555 9787, jannesuo@gmail.com